Scak Haberler

Gölpark İstanbul, Neo Vista, Neo Çarşı, Neo Garden, Neo Park, Neo Studio ve Neo Yaşam gibi projeleri hayata geçiren Neo Yapı’nın imzasını taşıyor Halkalı’da yapım süreci devam eden Soyak Park Aparts projesinde yaşam 2013 yılının Nisan ayında başlayacak. Projenin güncel fiyat listesine göre minimum fiyatlı ev 87 bin lira 30 Ağustos 2012'de konut teslimleri yapılacak olan Beyaz Rezidans 1 projesinde 4+1 daireler satıldı. Penthouse daireler 855 bin liradan başlayan fiyatlarla satılıyor Güneşli Konutlar; 16 bin metrekarelik alan üzerinde, Güneşli’de yükseliyor. 305 daireden meydana gelen proje; Tem Otoyolu’na 6,5 kilometre, Starcity Alışveriş Merkezi’ne 4 kilometre, E-5 Otoyolu’na 5 kilometre uzaklıkta inşa ediliyor Narkule projesi Maltepe’de, Tepe İnşaat tarafından inşa ediliyor.  Projede 2 oda 1 salon evlerin fiyatları 380 bin liradan başlangıç gösteriyor… Timur Gayrimenkul'ün Nef Suites Haliç projesinde 40 metrekarelik 40 daire lansmana çıkmazsızın satışa sunuldu DUmankaya Dizayn projesinde 54 metrekare büyüklükteki 1 oda 1 salon evlerin fiyatları 93 bin liradan başlıyor Avrupa Residence Tem projesinde 2+1’ler 407 bin TL ile 540 bin TL arasında değişen fiyatlarla satılıyor. +1 dairelerin kira getirileri ise bin 700 -2 bin 300 TL arasında değişiyor İztower projesi Ege Yapı Group tarafından Kartal'da hayata geçiriliyor. Projeye Kadıköy istikametinden ulaşmak için D100 karayolunu takip etmeniz gerekiyor Maçka Residences Interior Design by Armani/Casa Managed by Kempinski bu yıl 17. kez düzenlenen Uluslararası Gayrimenkul Ödülleri yarışması Mimarlık dalında Avrupa Gayrimenkul Ödülü’nü kazandı İstanbul Lounge’daki dairelerin yarısı satıldı. Metrekare satışları ortalama bin 876 TL’dan  başlayan projede bu rakamlar bugün yüzde 33 prim yaparak ortalama 2 bin 500 TL’ye ulaştı Avcılar Park Sarayları, Gül İnşaat tarafından inşa edilecek. Proje Avcılar'da bulunacak ve 300 evden oluşacak Sarissa İstanbul projesi Ataşehir Şerifali’de inşa ediliyor. Projede minimum ev fiyatı 262 bin 500 lira olarak açıklandı Pera Sunset Park evlerinde, villa, bahçe ve çatı dubleksleri 300 bin USD’dan başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. Uzun vadeli konut kredisi imkânı anlaşmalı banka tarafından sağlanıyor UkraCity Esenyurt’ta, Ukra İnşaat tarafından inşa edilen bir proje. UkraCity’de mağazalar 196 bin liradan başlayan fiyatlarla ve 48 ay vadeyle satışa sunuldu

İzmir Mavişehir Modern projesinde 2+1 ler 308 bin TL

İzmir Mavişehir Modern projesinde 126 metrekarelik 2 oda 1 salon evlerin fiyatları 308 bin liradan başlangıç gösteriyor…

Gergül İnşaat Abdulkadir Gültekin tarafından hayata geçirilen Mavişehir modern' de geri sayım başladı. Mavişehir Modernin yıl sonunda tamamlanarak sahiplerine teslim edilmesi planlanıyor.

              

               Değişen yaşam beklentilerine uygun, farklı ihtiyaçları karşılayabilecek donanımda konut projeleri üreten Gergül İnşaat, kalite anlayışı ile standartları yükselten Mavişehir Modern ve Mavişehir Modern2 projelerini eş zamanlı olarak yürütüyor.

               Gergül İnşaat Abdulkadir Gültekin tarafından, TOKİ iştiraki Emlak Konut GYO konut geliştirme kapsamında,  yapımına 24 Temmuz 2010 tarihinde başlanılan, satışların büyük bölümünün tamamlandığı Mavişehir Modern' de daire teslimleri için geri sayım başladı. Yoğun bir şekilde peyzaj çalışmalarının devam ettiği Mavişehir Modern, anahtar teslim tarihinin yakın olması ve yatırım geri dönüş  avantajı ile,  hem oturmak isteyeler, hem de yatırımcılar için cazip durumda bulunuyor. 1+1 ve 3+1 tip örnek dairelerin bulunduğu satış ofisi yoğun ilgi görüyor.

               Aktivite ve alışveriş merkezlerine yakınlık, ulaşım kolaylığı gibi lokasyon avantajlarına sahip durumda bulunan Mavişehir Modern projeleri, az katlı butik site yapıları, depreme dayanıklılığı, konutların sadece içini değil dışını da yaşam alanı olarak gören mimari anlayışı ve peyzaj düzenlemeleri ile benzerleri arasından ön plana çıkıyor. İzmir iklimine uygun tasarlanmış balkonlar, aydınlık ve fonksiyonel yaşam mekanları, modern ankastre ürünlerle donatılmış geniş ve ferah mutfak alanları, kullanışlı banyolar tüm daire tiplerinin ortak özellikleri arasında yer alıyor.

                 Enerji verimliliği ve tasarruf sağlayan uygulamaların da bulunduğu Mavişehir Modern' de ısınma, merkezi sistem doğalgaz ile sağlanıyor. Projede pay ölçer sistem geliştirilerek KASKAD ( kademeli) sistem kuruldu. Kullanıma göre kademeli olarak devreye girecek olan kazanlarla maksimum düzeyde tasarruf elde edilmesine yönelik planlamalar yapıldı. Termostatik vana kontrollü radyatörlerle, her odada uygun ısı ortamı ayarlanabiliyor. Dairelerde kullanılan dimmerli aydınlatma ürünleri, ortak alanlarda fotoselli aydınlatma sistemleri, peyzaj alanlarında kullanılan otomatik sulama sistemleri ve solar tip aydınlatma ürünleri de hem enerji verimliliğine yönelik  hem de aidat giderlerinde tasarrufa yönelik uygulamalar arasında yer alıyor. Dış cephe mantolama sistemi ile de binalardaki ısı kaybını minumum düzeye çekmek hedefleniyor.

                20 955 m2 arsa alanı üzerinde hayata geçirilen Mavişehir Modern 10 blok toplam 316 daireden oluşuyor. Arazisinin % 80'i yeşil, açık ve sosyal alanlar olarak tasarlanan proje, 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 dubleks olarak farklı metrekarelerde daire tiplerine sahip durumda bulunuyor. 75.30 ile 89.51 metrekare aralığındaki 1+1 daireler 202 bin TL. Ile 251 bin TL aralığında, 126.42m2'lik  2+1 daireler  308 bin TL, 149.18 m2 ve 159.49 m2 olan 3+1 daireler 385 bin TL ve 418 bin TL fiyatlarıyla, anlaşmalı bankaların cazip kredi oranları ve kişiye özel ödeme planları ile satışa sunuluyor.  233.91 m2' lik 4+1 Dubleks dairelerin ise satışı tamamlanmış bulunuyor.Yüksek kaliteyi uygun ödeme planları ile sunan Mavişehir Modern yoğun ilgi ile karşılanıyor.

                 Gayrimenkul projeleri ile farklı ihtiyaçlara uygun çözümler sunarak müşterilerinin yanında  yer alan Gergül İnşaat, Mavişehir Modern' de daireleri “tapu alım satım işlemleri”, “ yapı kullanma izin belgesi işlemleri”, “elektrik ve su abonmanlık işlemleri”, “kat mülkiyetine geçiş işlemleri” ve tüm giderleri, DASK (Doğal Afet Sigortası) karşılanmış olarak teslim ediyor.Etiketler:Gergül İnşaat, izmir mavişehir modern, mavişehir modern, mavişehir modern izmir

Bu Haber 16 Eylül 2011 tarihinde, saat 16:27'da girilmiştir.


Modern Mavişehir 3. Etap için düğmeye basıldı!

24 bin 327 metrekare arsa alanı üzerinde Dayı Mimarlık tarafından tasarlanan Mavişehir Modern3 zemin + 9 kat olmak üzere, 13 blok toplam 306 daireden oluşuyor