Scak Haberler

Koru Florya Evleri’nde dairelerin metrekare fiyatı 3 bin 250 dolardan başlıyor, 4 bin 800 dolara kadar yükseliyor. Alanları 150 metrekare ile 458 metrekare arasında farklılık gösteriyor Dap Dalga Kule projesinde büyüklükleri 45 ila 105 metrekare olarak değişen Single (stüdyo), Suit (1+1) ve Grand Suit (2+1)’lerde 70 metrekarelik suit dairelerin fiyatları 257 bin liradan başlıyor İstanbul Lounge projesinde 4+1 daireler 517 bin 100 liraya satılırken, 4+1 dubleks dairelerin fiyatları 517 bin 100 liradan başlıyor, 649 bin 400 liraya kadar çıkıyor Sinpaş İşModern projesinin ilk etabında inşaat 2012 yılının Mayıs ayında, ikinci etabında ise 2012 yılının Aralık ayında tamamlanacak ve yaşam başlayacak 230 dönüm inşaat alanına sahip projenin satılabilir alanı ise 130 dönüm olarak belirlendi. 26 Nisan 2011'de lansmanı yapılan projede 931 konut bulunuyor Still İstanbul projesinde 1+1 ve 3+1 konut türlerinin satışı tamamlandı. 2+1 konut türlerinin ise satışına devam ediliyor Beylikdüzü’nde inşaatı devam eden Almira Residence projesinde  Şubat 2012 tarihinden itibaren teslimler başlıyor. Projede minimum konut fiyatı 89  bin TL Sarissa İstanbul projesi Ataşehir Şerifali’de inşa ediliyor. Projede minimum ev fiyatı 262 bin 500 lira olarak açıklandı TEM Otoyolu’na beş dakika, havalimanı ve E-5 Otoyolu’na 10 dakika mesafede yer alan Atakent 3, Marmaray Projesi’nin devreye girmesiyle beraber Taksim ve Maslak’a yarım saat, Kadıköy’ 1 saatte ulaşım sağlanabilecek Platform Merter Konutları bugün ön satışa sunuldu. Projede 3 oda ve 1 salondan oluşan örnek daire de hazırlandı. Maketi de hazır olan proje 40 dönüm alana kuruluyor Gayrimenkul pazarlamadan sonra konut üretimine de giren Turyap, Ankara Yenimahalle’de 2 bin 640 konutluk projeye imza atacak Dumankaya Cadde Kurtköy'de, Dumankaya İnşaat tarafından inşa edilen bir proje. Liste fiyatlarının 167 bin liradan başladığı Dumankaya Cadde'de peşin fiyatlar ise 150 bin 300 liradan başlıyor Önümüzdeki Temmuz ayında konut teslimleri yapılacak olan Nakipoğlu İmka Royal projesinde son 25 konutun satışı devam ediyor Barış Life 1 projesinin yüzde 75’i sosyal alanlara ayrıldı. 5 dönüm alanda 9 ve 10 katlı iki bloktan meydana gelen projede 106 konut bulunuyor Türkiye’de her zaman bir ilke imza attıklarını söyleyen Osmanlı İnşaat Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Osman Bakırcı, “9’uncu projemiz inşaat sektöründe şoke etkisi yaratacak" dedi

İzmir Mavişehir Modern projesinde 2+1 ler 308 bin TL

İzmir Mavişehir Modern projesinde 126 metrekarelik 2 oda 1 salon evlerin fiyatları 308 bin liradan başlangıç gösteriyor…

Gergül İnşaat Abdulkadir Gültekin tarafından hayata geçirilen Mavişehir modern' de geri sayım başladı. Mavişehir Modernin yıl sonunda tamamlanarak sahiplerine teslim edilmesi planlanıyor.

              

               Değişen yaşam beklentilerine uygun, farklı ihtiyaçları karşılayabilecek donanımda konut projeleri üreten Gergül İnşaat, kalite anlayışı ile standartları yükselten Mavişehir Modern ve Mavişehir Modern2 projelerini eş zamanlı olarak yürütüyor.

               Gergül İnşaat Abdulkadir Gültekin tarafından, TOKİ iştiraki Emlak Konut GYO konut geliştirme kapsamında,  yapımına 24 Temmuz 2010 tarihinde başlanılan, satışların büyük bölümünün tamamlandığı Mavişehir Modern' de daire teslimleri için geri sayım başladı. Yoğun bir şekilde peyzaj çalışmalarının devam ettiği Mavişehir Modern, anahtar teslim tarihinin yakın olması ve yatırım geri dönüş  avantajı ile,  hem oturmak isteyeler, hem de yatırımcılar için cazip durumda bulunuyor. 1+1 ve 3+1 tip örnek dairelerin bulunduğu satış ofisi yoğun ilgi görüyor.

               Aktivite ve alışveriş merkezlerine yakınlık, ulaşım kolaylığı gibi lokasyon avantajlarına sahip durumda bulunan Mavişehir Modern projeleri, az katlı butik site yapıları, depreme dayanıklılığı, konutların sadece içini değil dışını da yaşam alanı olarak gören mimari anlayışı ve peyzaj düzenlemeleri ile benzerleri arasından ön plana çıkıyor. İzmir iklimine uygun tasarlanmış balkonlar, aydınlık ve fonksiyonel yaşam mekanları, modern ankastre ürünlerle donatılmış geniş ve ferah mutfak alanları, kullanışlı banyolar tüm daire tiplerinin ortak özellikleri arasında yer alıyor.

                 Enerji verimliliği ve tasarruf sağlayan uygulamaların da bulunduğu Mavişehir Modern' de ısınma, merkezi sistem doğalgaz ile sağlanıyor. Projede pay ölçer sistem geliştirilerek KASKAD ( kademeli) sistem kuruldu. Kullanıma göre kademeli olarak devreye girecek olan kazanlarla maksimum düzeyde tasarruf elde edilmesine yönelik planlamalar yapıldı. Termostatik vana kontrollü radyatörlerle, her odada uygun ısı ortamı ayarlanabiliyor. Dairelerde kullanılan dimmerli aydınlatma ürünleri, ortak alanlarda fotoselli aydınlatma sistemleri, peyzaj alanlarında kullanılan otomatik sulama sistemleri ve solar tip aydınlatma ürünleri de hem enerji verimliliğine yönelik  hem de aidat giderlerinde tasarrufa yönelik uygulamalar arasında yer alıyor. Dış cephe mantolama sistemi ile de binalardaki ısı kaybını minumum düzeye çekmek hedefleniyor.

                20 955 m2 arsa alanı üzerinde hayata geçirilen Mavişehir Modern 10 blok toplam 316 daireden oluşuyor. Arazisinin % 80'i yeşil, açık ve sosyal alanlar olarak tasarlanan proje, 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 dubleks olarak farklı metrekarelerde daire tiplerine sahip durumda bulunuyor. 75.30 ile 89.51 metrekare aralığındaki 1+1 daireler 202 bin TL. Ile 251 bin TL aralığında, 126.42m2'lik  2+1 daireler  308 bin TL, 149.18 m2 ve 159.49 m2 olan 3+1 daireler 385 bin TL ve 418 bin TL fiyatlarıyla, anlaşmalı bankaların cazip kredi oranları ve kişiye özel ödeme planları ile satışa sunuluyor.  233.91 m2' lik 4+1 Dubleks dairelerin ise satışı tamamlanmış bulunuyor.Yüksek kaliteyi uygun ödeme planları ile sunan Mavişehir Modern yoğun ilgi ile karşılanıyor.

                 Gayrimenkul projeleri ile farklı ihtiyaçlara uygun çözümler sunarak müşterilerinin yanında  yer alan Gergül İnşaat, Mavişehir Modern' de daireleri “tapu alım satım işlemleri”, “ yapı kullanma izin belgesi işlemleri”, “elektrik ve su abonmanlık işlemleri”, “kat mülkiyetine geçiş işlemleri” ve tüm giderleri, DASK (Doğal Afet Sigortası) karşılanmış olarak teslim ediyor.Etiketler:Gergül İnşaat, izmir mavişehir modern, mavişehir modern, mavişehir modern izmir

Bu Haber 16 Eylül 2011 tarihinde, saat 16:27'da girilmiştir.


Modern Mavişehir 3. Etap için düğmeye basıldı!

24 bin 327 metrekare arsa alanı üzerinde Dayı Mimarlık tarafından tasarlanan Mavişehir Modern3 zemin + 9 kat olmak üzere, 13 blok toplam 306 daireden oluşuyor