Scak Haberler

Batı Ataşehir’de yeni bir proje yükselecek, Finanspark! 3 bloktan meydana gelecek olan Finanspark projesinde rezidanslar, ofisler, dükkanlar ve otel bulunacak… Mutlu İnşaat, Capital Tower projesini satışa sunmak için hazırlıklara hız verdi. Yenibosna Basın Ekspres yolunda inşa edilecek olan Capital Tower 100 ofisten oluşuyor Kırklar Dağı Konakları, Diyarbakır’da inşa ediliyor. Projenin yapımı 2012 yılının Aralık ayında tamamlanacak Seba Vista projesi Loft Mimarlık tarafından tasarlandı. Projede 210 metrekare büyüklükte 4+1 çatı katları ve 260 metrekarelik 5+1 bahçe katları yer alıyor. Projede teslimler 2012 yılının Ağustos ayında yapılacak Maltepe E-5 karayolu üzerindeki Ritim İstanbul, bölgenin 2 kat büyüyerek, bölgenin en büyük alışveriş merkezi olan Carrefour Maltepe Park AVM’ye komşu olacak İstanbul Tower fiyatlarında son durum açıklandı. Ofislerin metrekare satış fiyatları 2 bin dolardan başlıyor Adanuspark hem yaşamın başlamış olması, hem de inşaat kalitesi ile Deprem güvenliği konusunda çok özel detayların hassasiyetle yer aldığı bir proje olması nedeniyle oldukça ilgi görüyor Sultan Koru Residence, İstanbul'un güzelliklerini sakladığı Zekeriyaköy’de hayata geçirilen bir proje. Sultan Koru Residence'ta fiyatlar 484 bin dolardan başlıyor Mesa Kartal Konutları projesini 12 soruda mercek altına aldık. Aralık sonunda satışa sunulması planlanan projede metrekare satış fiyatları 5 bin liradan başlıyor Nissa İnşaat’ın Bahçeşehir’de yapımına başladığı Nissa O2 Residence projesi 24 ay sonar tamamlanacak. Projede metrekare satış fiyatları 1800 dolardan başlıyor Eroğlu Yapı imzası taşıyan Lounge İki Evleri projesinde yüzde 1 peşinatla ev sahibi olma imkanı devam ediyor. Projede 60 ay yüzde 0,39; 120 ay yüzde 0,74 oranında faiz uygulanıyor Brandium Ataşehir projesinin kat planları ve evlerin tüm ayrıntıları açıklandı. Ataşehir’de inşa edilen Brandyum Ataşehir projesini Emay İnşaat ve Erko İnşaat gerçekleştiriyor Kelebekia Premium’daki konutların fiyatları 195 bin TL ile 506 bin TL arasında değişiyor. Projede Ekim ayına özel olarak tüm ödemeler ise 12 ay sonra başlıyor Ofton İnşaat tarafından Kandilli’de inşa edilecek olan Elysium Serene Kandilli projesinde teslimler iki yıl içinde yapılacak ve projede yaşam başlayacak İstanbul İNN-Bomonti Suites sayesinde İstanbul’un trafiğinde zaman kaybetmeden kendinize ve sevdiklerinize zaman ayırmak artık çok kolay

Kağıthane Nef 11 Evleri nde minimum fiyat 406 bin lira

Nef 11 Kağıthane projesi Timur Gayrimenkul tarafından inşa ediliyor. Projede fiyatlar 406 bin liradan başlıyor

. Nef 11 Kağıthane projesi konut, rezidans ve home ofis bloklarından oluşuyor. Toplam 3 bloğun yer aldığı projede konut teslimleri Mayıs 2013’de yapılacak.

Rezidans ve home ofis satışlarının devam ettiği Nef 11 Kağıthane projesinde otel konforu sunuluyor. Rezidans bloğunda minimum fiyat 406  bin lira, maksimum fiyat ise 578 bin lira olarak belirlendi.

Nisan 2011 tarihinde temeli atılan Nef 11 projesinde bloklar 14 katlı olarak tasarlandı. Projenin arazi büyüklüğü 14 bin 907 metrekare. 48 dönüm inşaat alanına sahip olan projede konut tipleri 1+1, 2+1 ve 3+1 olarak çeşitleniyor.

0212 325 11 11

www.nefkagithane.com

 

 

Bu Haber 21 Ekim 2011 tarihinde, saat 17:13'da girilmiştir.